El nostre Equip

Experiència, habilitats i know-how

 

Àngels Carrió

Àngels Carrió

Board Member & CEO

Contacta amb l’Àngels:
angels.carrio@eignapharma.com

Joan Escofet

Joan Escofet

Board Member & Corporate Development

Contacta amb el Joan:
joan.escofet@eignapharma.com

Laura Rami

Laura Rami

Regulatory Affairs Director

Contacta amb la Laura:
laura.rami@eignapharma.com

Maite Marín

Maite Marín

Office Manager

Contacta amb la Maite:
maite.marin@eignapharma.com

Marian Carbonés

Marian Carbonés

Drug Safety Officer

Contacta amb la Marian:
marian.carbones@eignapharma.com

Rui Santos

Rui Santos

Business Enabling Manager

Contacta amb el Rui:
rui.santos@eignapharma.com

Ahmed El Maadioui

Ahmed El Maadioui

Regulatory Affairs Trainee

Contacta amb l’Ahmed:
ahmed.elmaadioui@eignapharma.com

Anna Marquès

Anna Marquès

Pharmacovigilance Director

Contacta amb l’Anna:
anna.marques@eignapharma.com

Eva Sanz

Eva Sanz

Drug Safety Officer

Contacta amb l’Eva:
eva.sanz@eignapharma.com

Maria Araujo

Maria Araujo

Regulatory Affairs Executive

Contacta amb la Maria:
maria.araujo@eignapharma.com

Marina Solà

Marina Solà

Business Development Coordinator

Contacta amb la Marina:
marina.sola@eignapharma.com

Henrique Nascimento

Henrique Nascimento

Safety Physician - Local QPPV & Regulatory Affairs Executive – Portugal

Contacta amb l’Henrique:
henrique.nascimento@eignapharma.com

Berta Lozano

Berta Lozano

Business Development Manager

Contacta amb la Berta
berta.lozano@eignapharma.com

Sridhar Reddy Sanagala

Sridhar Reddy Sanagala

Business Development Director, Asia

Contacta amb el Sridhar:
sridhar.sanagala@eignapharma.com

Núria Labarías

Núria Labarías

Drug Safety Officer

Contacta amb la Núria:
nuria.labarias@eignapharma.com

Maribel Sánchez

Maribel Sánchez

Regulatory Affairs Technician

Contacta amb la Maribel:
maribel.sanchez@eignapharma.com