El nostre equip

Experiència, habilitats i know-how
 
Àngels Carrió

Àngels Carrió

Board Member and CEO

Contacta amb l’Àngels:
angels.carrio@eignapharma.com
Joan Escofet

Joan Escofet

Board Member and Corporate Development

Contacta amb el Joan:
joan.escofet@eignapharma.com

Oficines Centrals – Barcelona

Laura Rami

Laura Rami

Regulatory Affairs Director

Contacta amb la Laura:
laura.rami@eignapharma.com
Maite Marín

Maite Marín

Office Manager

Contacta amb la Maite:
maite.marin@eignapharma.com
Marian Carbonés

Marian Carbonés

Drug Safety Officer

Contacta amb la Marian:
marian.carbones@eignapharma.com
Ahmed El Maadioui

Ahmed El Maadioui

Regulatory Affairs Technician

Contacta amb l’Ahmed:
ahmed.elmaadioui@eignapharma.com

Anna Marquès

Anna Marquès

Pharmacovigilance Director

Contacta amb l’Anna:
anna.marques@eignapharma.com
Eva Sanz

Eva Sanz

Drug Safety Officer

Contacta amb l’Eva:
eva.sanz@eignapharma.com
Maria Araujo

Maria Araujo

Regulatory Affairs Executive

Contacta amb la Maria:
maria.araujo@eignapharma.com
Marina Solà

Marina Solà

Business Development Coordinator

Contacta amb la Marina:
marina.sola@eignapharma.com

Berta Lozano

Berta Lozano

Business Development Manager

Contacta amb la Berta
berta.lozano@eignapharma.com
Núria Labarías

Núria Labarías

Drug Safety Officer

Contacta amb la Núria:
nuria.labarias@eignapharma.com
Maribel Sánchez

Maribel Sánchez

Regulatory Affairs Technician

Contacta amb la Maribel:
maribel.sanchez@eignapharma.com
Gemma Gargallo

Gemma Gargallo

Executive Assistant

Contacta amb la Gemma:
gemma.gargallo@eignapharma.com

Portugal – Porto

Rui Santos

Rui Santos

Business Enabling Manager

Contacta amb el Rui:
rui.santos@eignapharma.com

Henrique Nascimento

Henrique Nascimento

Safety Physician - Local QPPV & Regulatory Affairs Executive – Portugal

Contacta amb l’Henrique:
henrique.nascimento@eignapharma.com

India – Hyderabad

Sridhar Reddy Sanagala

Sridhar Reddy Sanagala

Business Development Director, Asia

Contacta amb el Sridhar:
sridhar.sanagala@eignapharma.com